Перейти к содержимому

Фотография

Pate6estvieto na yachta Magnolia


Сообщений в теме: 157

#151 lawyer

lawyer

    Юнга

  • Пассажиры
  • Pip
  • 6 сообщений
  • Из:Varna
  • Судно: Yahta
  • Название: ''Jeminy''

Отправлено 27 мая 2006 - 22:38

10x za pojelaniata! Predai spec pozdravi na Joro!!!Kak ti be6e e-maila?
Ako znae6 i na men kak mi se plava... ama sega sme se zakotvili i sme prevyrnali lodkata v ky6ta. Plavaite na iug i vmesto nas! Do koi paralel smqtate da slezete? ;)
Snimki s teb na borda imame kato lqhme korpusa, ama tuk za sajalenie nqmam:(
Eto kak izglejdame sega:

<{POST_SNAPBACK}>

Maleee Pop4e tia na ni6to ne miaza bre bate... udarete i edna boia...
i az imam niakolko snimki spoko gledam gi ot wreme na wreme,,, goliama brigada be6e... seriozna rabota...
nie smiatame da pusnem do ropotamo nali znaej Gemeny-to e malka no o6te ne e sigurno ima mnogo uslowia, pyrwo Jorkata da se pribere w BG toi e w komandirowka wyw Vietnam w momenta, posle da widim kakyw ekipaj 6te se sybere... abe znae6 kak e az moji i da ostana ako sme mnogo narod, puyk i bebeto ako go dokara 6tirkela... no toi si e re6il twyrdo 6toto mu se e stegnala du6ata we4e. Abe jiwot i zdrawe wsi4ko 6te se naredi. Jorkata po princip razkazwa mnogo interesni ne6ta za Vietna, struwa si da se widi. Mnogo interesen sybesednik e w 4ata biwa go za ekskurzowod. Prati mi niakolko snimki ot miastoto kadeto e-rai. Mi twa e ako iska6 pi6i tuk naprawo za kwo ti e e-mail.
Haide pozdrawi na wsi4ki jiwi i zdrawi.
Martin

Прикрепленные изображения

  • Picture_022.jpg


#152 monday

monday

    Юнга

  • Пассажиры
  • Pip
  • 8 сообщений
  • Из:Varna

Отправлено 29 мая 2006 - 10:32

Privet Vasko,kak q karate,dovolni li ste makar i izmoreni?Rali4ka kak e?Hodihme v Smolian za 4 dena.Az 2 dni bqh v Troian na sre6ta na vipuska,minah 760 km s Peugeot,dobre e.Ne mi ostana 4eren drob ve4e ot piene. :beer: Ako ti trqbva boqdjia obadi se ,te presko4im sys Sisito .Pozdravi Petio :lol:

#153 lenchoka

lenchoka

    Юнга

  • Пассажиры
  • Pip
  • 1 сообщений
  • Из:xxx

Отправлено 29 мая 2006 - 11:52

zdrawej vasko, pozdrawi za towa koeto si uspjal da naprawish. martata ne go slushaj - ja go wij kakwo dobiche e. ako go kachish na jahtata shte ja obarne. pojelawam wi popaten wjatar. venci(lenchoka ot oblastnoto)

#154 lawyer

lawyer

    Юнга

  • Пассажиры
  • Pip
  • 6 сообщений
  • Из:Varna
  • Судно: Yahta
  • Название: ''Jeminy''

Отправлено 31 мая 2006 - 20:27

Skiwa6 li Pop4e... cial swiat tebe gleda... 4ak Len4oka ot germania ti pi6e :blink: Ei sega zasiakoh Jorkata w Skype-to, wij kakwo napisa ot Vietnam : ''Tuka bace e yako. V4era byahme na ekskurzia do edin ostrov - Cat Ba. Napravihme 6 chasa prehod prez edna tropi4eska gora ama kakto si pi6e po knigite - zelenina, neprekysnato jujene, payaci ot po 10 cm i 3 metrovi payajini. Navsyakybe zelenina i vlaga. Posle s mestna lodka obikalyahme malki ostrovi i se reduvahme da ya karame (samo deto e motorna ama ...) spryahme na edin plaj da popluvame ta da otpusnem muskulite. Vidyahme istinska jonka pod vetrila - mnogo krasivo. Voda4a ni kaza 4e mojelo da se naeme i po-malka vetrohodna lodka ama yavno 6te ostane za drugiya pyt. Aide kato se 4uem 6te razkazvam. Pozdrvi na Dodik i Vasko'' Are pozdrawi na wsi4ki i dewet kila pod futa :w00 :lol: Martin

#155 lawyer

lawyer

    Юнга

  • Пассажиры
  • Pip
  • 6 сообщений
  • Из:Varna
  • Судно: Yahta
  • Название: ''Jeminy''

Отправлено 21 августа 2006 - 23:33

Gledai Pop4e sega moia kakyw 6emet e :lol: :lol: :lol:

Прикрепленные изображения

  • DSC032281.JPG


#156 julian

julian

    Юнга

  • Пассажиры
  • Pip
  • 2 сообщений
  • Из:bahamar
  • Судно: sal
  • Название: kon-tiki

Отправлено 21 августа 2006 - 23:53

advokat4o,ami 4e toi dosu6t kato tebe,ama po-hubav :P a kakvo stava s pute6e6tvenicite vsu6tnost?

#157 vasko

vasko

    Рулевой 2-го класса

  • Основной экипаж
  • PipPipPipPipPip
  • 327 сообщений
  • Из:Варна
  • Судно: Sail boat
  • Название: Magnolia

Отправлено 23 августа 2006 - 21:39

Pyte6estvenicite moje bi 6te se vyrnat january ili february v BG za mesec sys samoleta i sled tova pyte6estvieto prodyljava kym Polynesia
  • 0

#158 more

more

    Юнга

  • Пассажиры
  • Pip
  • 4 сообщений
  • Из:Varna

Отправлено 11 октября 2006 - 19:55

Gledai Pop4e sega moia kakyw 6emet e  :lol:  :lol:  :lol:

<{POST_SNAPBACK}>



4estito, Marto, da ti e jiv i zdrav!!!
Ama to beb4eto ti e odralo kojata :))))))))))))))
Syvsem ti prili4a. Da go gleda6, eiiii.
Doskoro.



Ответить



  


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 скрытых пользователей